Astrid Kleuren zijn als bouwstenen voor Human Design

Kleur als bouwstenen voor Human Design

Ik heb genoten van mijn verjaardag en superdank voor alle felicitaties, die ik in mijn mailbox en op de socials ontving. Ik voelde me zooo jarig!!

De dag begon met kleur, tijdens een ontspanningssessie in een soort zoutmijn, samen met een van mijn besties. We hebben genoten! Hier ga ik net zitten/liggen haha.

 

Kleur als bouwstenen voor Human Design

De hele ruimte was constant rood/oranje/geel, dé kleuren van drie essentiële Human Design energiecentra. Toeval bestaat niet. Één strook op de muur veranderde steeds van kleur. Voor ons een kleurensensatie van jewelste, waar we beiden zo van houden en ons graag door laten omringen.

Wist je trouwens dat je die essentiële kleuren nodig hebt, als fundament om je verder te kunnen ontwikkelen en groeien?

Human Design heb ik onlangs vertaald naar kleur en de kleuren rood, oranje en geel heb ik gekoppeld aan bepaalde HD-energiecentra; jouw bouwstenen. Net zoals dat ik de HD-talenten allemaal vertaald heb naar een specifieke kleur. 

Kleuren bewust voor je laten werken

Het is onwijs interessant, om te ontdekken wat kleur voor je kan doen. Hoe meer je je daar bewust van wordt, hoe meer je uit jezelf kan halen, de volledige potentie die in je zit! Je krijgt namelijk veel meer zelfvertrouwen, je zichtbaarheid krijgt een boost en je gevoel van eigenwaarde stijgt enorm. Zo nodig en belangrijk om te kunnen groeien in je business én zo trek je meer voldoening, plezier en succes aan.

Waar het altijd mee begint, is zelf je verantwoordelijkheid nemen over je eigen leven. En dat begint bij bewustwording van hoe jouw autoriteit werkt. Zodat je keuzes gaat maken, die bij jou passen, en waar jij bakken met energie van krijgt.

Ontdek de volledige potentie in jezelf

Ik spreek wekelijks vrouwen, die op dat punt in hun leven staan om zelf hun leiderschap in handen te nemen. Omdat ze het echt anders willen. Omdat ze voelen dat er zoveel meer potentie in hen zit. Ze zijn klaar met zichzelf kleiner houden en die onzekerheid over zich niet goed genoeg voelen.

De een besluit er volledig voor te gaan en start bij me in de coaching. Deze dames willen echt verder, omdat het al veel te lang heeft geduurd. Het leven is kort. De ander buigt toch (weer) af en kijkt het nog even aan, omdat het te spannend wordt. Want als je verantwoordelijkheid neemt over je eigen leven, wat heb je dan “aan te kijken”?!

Uit eigen ervaring weet ik inmiddels, dat iedere hobbel die ikzelf neem, me altijd weer naar een ‘Next Level’ toebrengt. Altijd! En dat kan ik alleen zelf. Elke hobbel blijft spannend, want je verlaat tijdelijk je comfortzone, maar ik maak die keuze. Ik wil verder groeien, die drive heb ik altijd, en ik neem mezelf daarin serieus. Ik laat me daar ook vaak in begeleiden. En zo voel ik, dat ik alles uit mezelf haal, wat er inzit. Dat geeft mij zoveel voldoening en plezier en bovenal maakt het mij intens gelukkig, wat een rijkdom.

En dat is ook voor jou weggelegd, echt! Haal eruit wat er in je zit. Een ander doet het niet voor je.

Human Design geeft je het antwoord

Jouw antwoorden liggen niet buiten jezelf, ze zitten in jou! Jouw Human Design blueprint wijst je daarbij de weg. Dieper zakken in je eigen design, in jouw expressie, je kleurrijke uitingen en je missie. Met die aanwezigheid IN jezelf, neem je ruimte in in de buitenwereld. Je laat jezelf meer zien en neemt de regie. Door eruit te halen wat er in je zit, laat je zien aan je klanten waar jij het verschil mee maakt.

Als je nu van alles in je lichaam ervaart en voelt van jaaa….! Waarom zou je dan niet de stap zetten en je veilig onder mijn hoede laten begeleiden. Reply eenvoudig op deze mail en dan kom ik bij je op de lijn. We gaan dan samen eerst even in gesprek of en hoe ik je 1:1 kan begeleiden.

Wil je liever iets in groepsverband? Dan nodig ik je met heel veel plezier uit voor het gloednieuwe Winter-Event ‘Colours & Business By Design’ op donderdag 16 januari 2025. De ticketverkoop is afgelopen dinsdag gestart. Mijn feestelijke verjaardagsaanbod loopt nog tot en met zondag 20 oktober. Claim nu jouw ticket voor Euro 147 excl. BTW als je er graag bij bent.

Heb je hem al besteld? Superdank daarvoor! Ik kijk nu al naar je uit!

Tijdens het event lanceer ik alle prachtige kleuren, die ik vertaald heb naar de 64 Human Design talenten/poorten. Je ontdekt welke kleuren specifiek bij jouw ca. 20 geactiveerde Human Design talenten passen uit je Human Design chart.

Daarnaast zoomen we in op de 32 HD-kanalen waarvan jij er een aantal (deels) gedefinieerd hebt. Weer een hele andere invulling dus dan het vorige event. Er is zoveel te leren en doorvoelen in Human Design. Ieder kwartaal is er daarom andere Human Design invulling. Colours & Business by Design blijft centraal staan.

Kleur heeft een magische werking. Kleur communiceert altijd, geeft energie, voedt en heelt zelfs (onbewuste) blokkades. Ik kan niet wachten ze me je te delen!

Hier vind je alle informatie en de bestellink.

Op jouw stijlvolle groei in business,

handtekening

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *